Apartmány

5


luxusných apartmánov pre vás

Bor-1 Family apartmán

4 - 5 osôb

Bor-1 Family apartmán je tvorený dvoma samostatnými spálňami a obývačkou s kuchynským kútom. V obývačke je štýlový krb na drevo, rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu alebo dve deti vo veku do 12 rokov.


Bor-1 Executive apartmán

2 - 3 osoby

Bor-1 Executive apartmán je tvorený priestrannou spálňou s manželskou posteľou a obývačkou s kuchynským kútom. V obývačke je rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu alebo dve deti vo veku do 12 rokov.


Bor-1 Mountain Chopok apartmán

2 - 4 osoby

Bor-1 Mountain Chopok apartmán je tvorený priestrannou spálňou s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom , ktorý je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu. V obývačke s kuchynským kútom je rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu alebo dve deti vo veku do 12 rokov.


Bor-1 Mountain Dereše apartmán

2 - 4 osoby

Bor-1 Mountain Dereše apartmán je tvorený priestrannou spálňou s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom , ktorý je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu. V obývačke s kuchynským kútom je rozťahovací gauč, použiteľný ako prístelka pre dospelú osobu alebo dve deti vo veku do 12 rokov.


Bor-1 Deluxe apartmán

5 - 6 osôb

Bor-1 Deluxe apartmán je tvorený 3 spálňami. Hlavná spálňa je vybavená manželskou posteľou. Druhá spálňa má 2 oddelené pevné lôžka, tretia spálňa má jedno pevné lôžko. Apartmán má veľkú obývačku s dizajnovým krbom na drevo. V obývačke je veľká rohová sedačka a rozťahovacia sedačka, ktorú je možné použiť ako prístelku pre dospelú osobu alebo dve deti vo veku do 12 rokov.